Wczytuję dane...
Model: 182007
Waga produktu: 1 kg
Realizacja zamówienia: 1 dni
Wysyłka od: 7.99 PLN
Producent: Curver

 

Przedmiotem sprzedaży jest pojemnik na karme CURVER PETLIFE 1,5KG

 
PRODUCENT:
Curver
MODEL:
Petlife 1,5kg
RODZAJ OZNACZEŃ POJEMNIKA:
KOTKI
DOSTĘPNE OZNACZENIA:
PIESKI, KOTKI, GRYZONIE
   
 
 
 
ZASTOSOWANIE:
  • Przechowywanie karmy
 
 
 
CECHY:
  • hermetycznie zamykany
  • solidne zamykanie
  • 2 pokrywy , duża do wsypywania zawartości i mała do nabierania
  • bardzo wysoka jakość wykonania
 
 
 
OPIS:

 

 Pokrywa pojemnika jest szczelnie jest zamykana, oraz jest wykonana z miekkiego plastiku, dzięki czemu, można śmiało trzymać jedzenie w domu i żaden domownik nie bedzie sie skarżył na przykry zapach. Pojemnik posiada dwie możliwości otwierania, do wsypania karmy, oraz mniejsze do wysypywania porcji. 

 

Utrzymanie porządku w domu, w którym jest pies lub kot (a nierzadko oba naraz!), nie jest proste. 

Kluczem do sukcesu może okazać się stworzenie możliwości przechowywania zabawek, akcesoriów i pożywienia w taki sposób, by było wygodnie, praktycznie i estetycznie. Pomyśleliśmy także o posiadaczach mniejszych domowych pupili, czyli uroczych gryzoni.  PetLife to seria produktów wykonanych z najwyższej jakości tworzyw i z zastosowaniem najbardziej pomysłowych rozwiązań.

Posiadacze czworonożnych przyjaciół docenią hermetyczne zamknięcia, dzięki którym pożywienie pozostaje długo świeże, specjalne zamki uniemożliwiające nadprogramowy poczęstunek futrzanego głodomora czy pojemniki z licznymi przegródkami, w których psie i kocie akcesoria pozostaną zawsze w ładzie i czystości. Dla właścicieli gryzoni każde z tych udogodnień istnieje w wersji mini – idealnie dopasowanej do potrzeb zwierzęcia.

Dla porównania wielkośći na zdjęciach umieszczony jest banknot.

 

 

 
 
KOPIOWANIE TEKSTÓW, ZDJEC ICH UŻYWANIE W CELACH HANDLOWYCH ORAZ WYSTAWIANIE NA ALLEGRO BEZ NASZEJ WIEDZY I ZGODY - ZABRONIONE !!! W RAZIE KOPIOWANIA BEDZIEMY ZGŁASZAĆ TEN FAKT ODPOWIEDNIM ORGANOM !!!
 
 
Poniżej galeria sprzedawanego przedmiotu: