Wczytuję dane...
Model: 181204
Waga produktu: 2.8 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin godzin
Wysyłka od: 7.99 PLN
Producent: Curver

 

Przedmiotem sprzedaży jest pojemnik na karme CURVER PETLIFE 20KG

 
PRODUCENT:
Curver
MODEL:
Petlife 20kg
RODZAJ OZNACZEŃ POJEMNIKA:
PIESKI
DOSTĘPNE OZNACZENIA:
PIESKI
   
 
 
 
ZASTOSOWANIE:
  • Przechowywanie karmy
 
 
 
CECHY:
  • kółka i rączka do ciągnięcia pojemnika
  • hermetycznie zamykany
  • solidne zamykanie
  • 2 pokrywy , duża do wsypywania zawartości i mała do nabierania
  • dodatkowy dozownik z podziałką
  • bardzo wysoka jakość wykonania
 
 
 
OPIS:

 

    Pojemnik wyposażony jest w kółka, co na pewno nie raz uratuje nas przed dzwiganiem 20kg karmy :) Produkt w 100% hermetyczny ! Pokrywa pojemnika jest wyposażona w miekką uszczelke (ten taki zielony pasek na górze)  Można śmiało trzymać jedzenie w domu i żaden domownik nie bedzie sie skarżył na przykry zapach.

 

 

 

 

    Pojemnik posiada również zamkniecia na zatrzaski, co na pewno utrudni twojemu pupilowi podjadanie za twoimi plecami :) Pojemnik posiada dwie możliwości otwierania, do wsypania karmy, oraz mniejsze do pobrania porcji dla pieska. w klapce jest umieszczony (na zatrzask) dozownik z podziałką (500ml, 250ml)

 

 

Utrzymanie porządku w domu, w którym jest pies lub kot (a nierzadko oba naraz!), nie jest proste. 

Kluczem do sukcesu może okazać się stworzenie możliwości przechowywania zabawek, akcesoriów i pożywienia w taki sposób, by było wygodnie, praktycznie i estetycznie. Pomyśleliśmy także o posiadaczach mniejszych domowych pupili, czyli uroczych gryzoni.  PetLife to seria produktów wykonanych z najwyższej jakości tworzyw i z zastosowaniem najbardziej pomysłowych rozwiązań.

Posiadacze czworonożnych przyjaciół docenią hermetyczne zamknięcia, dzięki którym pożywienie pozostaje długo świeże, specjalne zamki uniemożliwiające nadprogramowy poczęstunek futrzanego głodomora czy pojemniki z licznymi przegródkami, w których psie i kocie akcesoria pozostaną zawsze w ładzie i czystości. Dla właścicieli gryzoni każde z tych udogodnień istnieje w wersji mini – idealnie dopasowanej do potrzeb zwierzęcia.

Dla porównania wielkośći na zdjęciach umieszczony jest banknot.

 

 

 
 
KOPIOWANIE TEKSTÓW, ZDJEC ICH UŻYWANIE W CELACH HANDLOWYCH ORAZ WYSTAWIANIE NA ALLEGRO BEZ NASZEJ WIEDZY I ZGODY - ZABRONIONE !!! W RAZIE KOPIOWANIA BEDZIEMY ZGŁASZAĆ TEN FAKT ODPOWIEDNIM ORGANOM !!!
 
 
Poniżej galeria sprzedawanego przedmiotu: