Wczytuję dane...
Model: IKEV630C
Waga produktu: 22.19 kg
Realizacja zamówienia: 24 godzin
Wysyłka od: 7.99 PLN
Producent: Prosperplast

 

Przedmiotem sprzedaży jest kompostownik PROSPERPLAST EVOGREEN 600L CZARNY

PRODUCENT:
PROSPERPLAST
MODEL:
EVOGREEN 600L ( ikst600C )
ROZMIAR W LITRACH:
600L
ROZMIAR W mm:
900X910X1070 wysoki
KOLOR SPRZEDAWANEGO PRODUKTU:
CZARNY
DOSTĘPNE KOLORY:

CZARNY, ZIELONY (kolor zielony jest droższy)

DOSTEPNE ROZMIARY:
400L, 600L, 800L
 
 
 
ZASTOSOWANIE:
  • Co tu dużo pisać. Nie wiesz co zrobić ze scieta trawą z ogrodu ? Nie chce ci sie jej wywozic i przewozić ? Wystarczy kompostownik Prosperplast! Trawa w kompostowniku zmniejszy swoją objetość i zamieni sie w naturalny nawóz!
  • Jesienią możesz wsypac liscie z drzew 
  • wszystkie odpady organiczne. Prosze pamietać, że kompostownik to nie śmietnik. To co wytniesz z ogrodu, MOŻE SIE "SAMO" PRZEROBIĆ NA NAWOZ W POSTACI ZIEMI NAWOZOWEJ.
 
 
CECHY:
  • pokrywa kompostownika posiada zawias na metalowym pręcie
  • wygodna rączka do otwierania pokrywy kompostownika
  • szybki montaż i demontaż
  • lekka i stabilna konstrukcja
  • z zewnatrz na płaskich zewnętrznych powierzchniach (bez wewnętrznych przetłoczeń) kompostowniki posiadają ładną matową fakture, dzieki czemu nie widać na nich kurzu, brudu oraz zarysowań
 
 
OPIS:

Kompostownik posiada klape na solidnych zawiasach na precie metalowym, co na pewno pomoże w użytkowaniu tego produktu nie tylko przez jeden sezon. Łatwy montaż i demontaż kompostownika, oraz dobra logistyka - w razie konieczności przechowania złożonego produktu np. w zime. Kompostownik posiada w dolnej  części dwie zasuwy do wyciągania wWedług naszego doświadczenia możemy doradzić, że do złożenia kompostownika 400L wystarczy jedna osoba, natomiast do kompostowników 600L i 800L przyda sie pomoc drugiej osoby. Dlaczego ? Rozmiary produktu, przy wysokości do 1400mm i szerokości ok 900mm cieżko jest operować samemu takimi scianami aby je złączyć. Od 2012 roku kompostowniki posiadają ładną, matową fakture !

 

Poniżej galeria sprzedawanego przedmiotu: